Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

Reprezentowanie Klientów przed Sądami

Nasza Kancelaria Adwokacka w Warszawie oferuje kompleksowe usługi reprezentowania klientów przed sądami wszystkich instancji. Zapewniamy profesjonalne wsparcie prawne na każdym etapie postępowania sądowego, dbając o najlepsze interesy naszych klientów.

Reprezentacja przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym

Reprezentujemy klientów przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych, w tym:

  • Sądami Rejonowymi – zajmujemy się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz gospodarczego. Nasza pomoc obejmuje zarówno przygotowanie niezbędnych dokumentów, jak i udział w rozprawach sądowych.
  • Sądami Okręgowymi – działamy na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, dbając o ich prawa i interesy.
  • Sądami Apelacyjnymi – zapewniamy wsparcie w postępowaniach odwoławczych, gdzie dążymy do zmiany niekorzystnych wyroków sądów niższych instancji. Posiadamy doświadczenie w skutecznym prowadzeniu spraw na poziomie apelacji.

Nasza kancelaria oferuje również reprezentowanie klientów przed Sądem Najwyższym. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu skarg kasacyjnych oraz w prowadzeniu postępowań przed najwyższą instancją sądową w Polsce. 

Reprezentacja przed instytucjami

Oprócz reprezentacji przed sądami, oferujemy również pomoc prawną w kontaktach z innymi instytucjami, takimi jak:

  • Banki – pomagamy w negocjacjach z bankami, w sprawach związanych z kredytami, restrukturyzacją zadłużenia oraz innymi kwestiami finansowymi.
  • Przedsiębiorstwa – reprezentujemy klientów w sporach gospodarczych, negocjacjach kontraktów oraz w postępowaniach arbitrażowych.
  • Osoby fizyczne – zapewniamy wsparcie w sprawach cywilnych, rodzinnych i majątkowych, reprezentując klientów w negocjacjach oraz mediacjach.

Adwokat Bartosz Obrębski

E - mail

adwokat.obrebski@gmail.com

Telefon

508 269 045