Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

Zakładanie spółek oraz dokonywanie zmian we wpisie w KRS

Kancelaria prawna prowadzi w Państwa imieniu sprawy z zakresu Krajowego Rejestru Sądowego. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zakładania spółek prawa handlowego. Przygotowujemy umowę spółki, jej statuty i regulaminy, dokumentację majątku początkowego oraz dotyczącą działalności regulowanej. Dokonujemy stosownych wpisów w KRS. 

Prowadzimy także bieżącą obsługę KRS, pomagając w sprawach takich jak: zmiana statutu spółki, zbycie udziałów, fuzja spółek, przejęcie, tworzenie spółek zależnych, zawieszenie i wznowienie działalności. Ściśle współpracujemy z kancelarią notarialną i Państwa doradcami podatkowymi.

Jakie spółki zakładamy?

Kancelaria specjalizuje się w zakładaniu i prowadzeniu spraw spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (spółek z o.o.) oraz spółek osobowych. Obsługujemy spółki partnerskie, jawne, komandytowe i komandytowo-akcyjne. Pomagamy także w przekształceniach spółek w inną formę prawną i wydzielaniu z nich mniejszych podmiotów gospodarczych.

Udzielamy porad prawnych w zakresie wyboru formy prawnej dla przedsiębiorstw i organizacji, ściśle współpracując w tym zakresie z doradcami podatkowymi.

Zmiany w KRS dla podmiotów innych niż spółki

Świadczymy usługi z zakresu wpisów do Krajowego Rejestru Sądowego dla spółdzielni, spółdzielni europejskich i spółek europejskich. Wspieramy prawnie także organizacje pozarządowe i fundacje, których struktura wymaga dokonania stosownych wpisów w KRS.

Jeśli zamierzają Państwo założyć spółkę, zapraszamy do kancelarii. Kompleksowo przygotujemy całą potrzebną dokumentację i dokonamy stosownych wpisów w KRS

Adwokat Bartosz Obrębski

E - mail

adwokat.obrebski@gmail.com

Telefon

508 269 045